1. 1.1. CLOUDBASE TRAVEL tarafından sunulan hizmetlerde, müşterinin rezervasyonda bulunduğu tarihe 30 gün kalaya kadar koşulsuz iptal hakkınız bulunmaktadır. Ancak hizmetin ifasına başlanmamış ise bu cayma hakkı kullanılabilir. Ancak bu cayma hakkı;
  1. Etkinlik saatine 72 saatten daha fazla süre kaldığında kullanılmış ise tam ücret iadesi yapılır.
  2. Cayma hakkı, etkinlik saatine 48 saatten daha az bir süre kaldığında kullanılmış ise ücretin yüzde otuz beşi (%35) kadar ceza kesilir ve kalan ücret ALICI’ya iade edilir.
  3. Cayma hakkı, etkinlik saatine 12 saat veya daha az süre kaldığında veya eğitim/ faaliyet / etkinlik saatinde veya başladıktan itibaren kullanılırsa, ALICI, bu etkinliğe katılsa da katılmasa da hiçbir koşulda ücret iadesi yapılmaz ve Ücreti CLOUDBASE TRAVEL adına tahakkuk ettirilir.

  1.2. Sözleşmenin imzalanması sonrasında ALICI’nın tam para iadesi alabilmesinin tek yolu, hizmete hiç başlanmamış ve kullanılmamış olması şartıyla, en geç rezervasyon tarihine 72 saat kala CLOUDBASE TRAVEL’a aşağıda bildirilen  telefon veya eposta ile bildirimde bulunarak iptal etmesidir. Bu durumda CLOUDBASE TRAVEL cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli iade etmekle yükümlüdür.

  1.3. Cayma hakkı süresi, satış sözleşmesinin onaylandığı tarihte başlar. Cayma Hakkının kullanılması için HİZMETİN İFASINA HİÇ BAŞLANILMAMIŞ olması gerekmektedir. Şayet hizmetin ifasına başlanmış ise; örneğin alınan hizmet paketi kapsamında ALICI bir veya birden fazla kez hizmet almış ise bu durumda cayma hakkı kullanılamaz. Bu durumda hiçbir şekilde ücret iadesi yapılmayacaktır. ALICI, iş bu sözleşmeyi kabul etmekle, cayma hakkı konusunda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

  1.4. ALICI, hizmet faturası kendisine ulaştığı takdirde cayma hakkını kullanması nedeni ile ilgili FATURANIN üzerine “iade faturasıdır” ibaresi yazarak derhal CLOUDBASE TRAVEL’a iletmek ile yükümlüdür. CLOUDBASE TRAVEL, ALICI’nın ödemiş olduğu bedeli ödeme sırasında kullanılan vasıta ile aynen iade edecektir. Bankadan kaynaklanan gecikmelerden ve ödeme usullerinden CLOUDBASE TRAVEL sorumlu değildir.

  1.5. Hizmet ifasına başlandı ise ve bu süre içinde ALICI’dan kaynaklanan sebeplerle örneğin hizmeti kullanmama, hizmetin alınabilmesi için gerekli donanım, aksesuar, kıyafeti bulundurmama, hizmet konusuna uygun gerekli sağlık veya yaş prosedürüne uyumluluk sağlamama, hava koşullarının uygunsuzluğu değişikliği gibi benzer sebeplerle ayıp iddiasında bulunulamaz, cayma hakkı kapsamında değerlendirilemez, bu sebeplerle ücret iadesi talep edilemez, bu durumda yahut oluşabilecek sair durumlarda CLOUDBASE TRAVEL sorumluluk kabul etmez.

  Diğer Şartlardan Dolayı İptal yada Erteleme

  1. Fethiye’deki müsait gününüzde uçuşunuz hava şartlarından dolayı gerçekleşmezse, havanın müsait olduğu en muhtemel günde uçuşunuz gerçekleşir. Eğer bu günde de uçamazsanız. Yapmış olduğunuz tüm ödemeler (%100) tarafınıza iade edilir.
  2. Ekipmandan kaynaklanan bir arıza olması durumunda CLOUDBASE TRAVEL ya da sorumlu yetkilinin 24 saatlik zamanı vardır. Bu dilimde problemi çözer yada telafi eder. Bu çerçevede herhangi geri ödeme yapılması söz konusu değildir.
  3. Tura katılanlar arasında yaşanacak herhangi olumsuz bir durumunda CLOUDBASE TRAVEL sorumluk kabul etmez, geri ödeme gerçekleştirmez.
  4. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda lütfen tur sonrası CLOUDBASE TRAVEL ofisi ile iletişime geçiniz.
  5. Misafirin Sorunluluğu: Misafir herhangi bir talebi olması durumunda ilk önce CLOUDBASE TRAVEL ile iletişime geçmelidir.

CLOUD BASE TRAVEL, belirlenmiş İptal-İade şartlarında değişiklik yapma hakkını yasal sınırlar çerçevesinde saklı tutar.

İptal & İade İletişim:

E-Posta: info@cloudbasetravel.wpcomstaging.com Telefon: +90 252 617 01 68 Adres: Ölüdeniz Mahallesi 227 (old) Sk. No:2/7 Fethiye / Muğla