Tandem Yamaç Paraşütü - Ölüdeniz / Babadağ

fethiye yamaç paraşütü, tandem yamaç paraşütü, tandem uçuş, tandem paragliding, tandem flight, fethiye paragliding
tandem yamaç paraşütü, tandem uçuş, tandem paragliding, tandem flight
fethiye tandem yamaç paraşütü, tandem paragliding

Yamaç paraşütü sporuyla tanışabileceğiniz en iyi ve popüler nokta olan Fethiye Ölüdeniz ’de uzman pilot kadromuz eşliğinde Babadağ’dan başlayan unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor. Fethiye yamaç paraşütü fiyatları, uçuş süresi, yaş ve kilo şartları, teknik bilgilendirmeler ve tüm detayları şimdi inceleyin!

  • Profesyonel, Tecrübeli ve T2 Belgesine Sahip Pilotlar.
  • 20 Yıllık Tecrübe
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Muhteşem Fethiye / Ölüdeniz Manzarası
  • Keyif, Emniyet ve Heyecan
Ücretsiz BİLGİ AL! %10 Ön ÖDEMELİ REZERVASYON YAP!

Fethiye Yamaç paraşütü uçuş organizasyonu toplamda 2 saat süren bir aktivitedir. Uçuş öncesinde buluşma noktası Ölüdeniz / Belcekız sahilinde bulunan Cloudbase Travel ofisimizdir. Buluşma noktamız aynı zamanda inişimizin gerçekleşeceği alandır.

Uçuş rezervasyon saatinden 15 dakika öncesinde sizleri karşılayarak hazırlıklarımız tamamlanmaktadır. Fethiye bölgesinde konaklayan misafirlerimiz için, otel / villa / kamp alanlarından servis hizmetimiz uçuş öncesi ve sonrası verilmektedir. Rezervasyon sırasında bu talepleriniz alınmaktadır.

Ücretsiz BİLGİ AL! Tandem YAMAÇ PARAŞÜTÜ İNCELE

%10 Ön Ödemeli Fethiye Yamaç Paraşütü Revervasyonu Yap!

Fethiye Yamaç Paraşütü: Ölüdeniz'de Tandem Yamaç paraşütü nasıl yapılır?

Lokasyona Hızlı Bakış: Ölüdeniz, Babadağ

Ölüdeniz yamaç paraşütü yapmak için tüm dünya pilotlarının tercih ettiği bir lokasyondur. Yamaç paraşütü sporuna başlayan pilotların uçmayı hayal ettiği eşsiz bir doğa manzarasına sahip bölgede tandem yamaç paraşütü Babadağ’dan başlamakta ve 1200 m, 1700 m, 1800 m, 1960 m kuzey ve güney kalkış pistleri olmak üzere 5 farklı kalkış noktası bulunmaktadır.

tandem yamaç paraşütü, tandem paragliding

Neden Cloudbase Travel’ı Tercih Etmelisiniz?

Tatilinize muhteşem deniz ve doğa manzarasında, eğlence ve adrenalin dolu unutulmaz bir aktivite katmak istiyorsanız kesinlikle tandem yamaç paraşütünü deneyimlemelisiniz.

Bu eşsiz deneyimi yaşamak için Ölüdeniz’de tercih edeceğiniz pek çok firma bulunmakta olup; firmaların uyguladığı fiyat politikalarındaki farklılıklar, hangisini tercih edeceğiniz konusunda kafanızı biraz karıştırabilir. Tercihinizi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlisi firmanın ve sizlere uçuş deneyimi yaşatacak pilotların tandem yamaç paraşütü konusundaki tecrübeleridir.

fethiye tandem yamaç paraşütü, tandem uçuş, tandem paragliding, tandem flight

Ekipmanların sağlamlığı ve Bakımı nasıl sağlanıyor?

Bunun yanında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, uçuşta kullanılacak tüm ekipmanların belirli periyotlarla bakım ve kontrollerinin alanında uzman bakım merkezlerince yapılmış olmasıdır.

Cloudbase Travel Agency olarak firmamız, 20 yıllık havacılık deneyimine sahip Fenomen Air Sports Yamaç Paraşütü Uçuş Okulu bünyesinde binlerce yamaç paraşütü sporcusu yetiştirmiş uzman eğitmenler tarafından kurulmuş olup; Avrupa standartlarında bakım-onarım ve test merkezine sahiptir.

Yamaç Paraşütü Öncesi Nasıl Hazırlık Yapmalıyım?

Fethiye tandem yamaç paraşütü ile uçuş keyfini yaşamak için yapmanız gereken tek şey online rezervasyon oluşturmaktır.

Sonrasında operasyon birimimiz sizlerle iletişime geçerek; tatilinizin en keyifli ve unutulmaz macerası için gerekli planlamaları yapacaktır. Sizin yapmanız gereken tek hazırlık, güneş gözlüğünüzü takmak ve uçuşa spor ayakkabı giyerek gelmeniz olacaktır.

Babadağ'a nasıl ulaşım sağlanıyor?

Uçuş günü Fethiye’deki otelinizden sizleri servis araçlarımızla alıp; Ölüdeniz’in muhteşem manzarasını göreceğiniz ve uçuşunuzun gerçekleşeceği Babadağ kalkış pistine pilotlarımızla birlikte yaklaşık 35-40 dakika sürecek bir yolculuk ile çıkartıyoruz.

Kalkış hattında pilotlarımız sizlere kısa bir bilgilendirme yaptıktan sonra hazırlıklarınızı tamamlayıp kuşlar gibi gökyüzünde süzülmeye hazır olacaksınız. Kalkışta tek yapmanız gereken birkaç adım koşmak; sonrasında işte artık gökyüzündesiniz!

fethiye yamaç paraşütü, tandem yamaç paraşütü, tandem uçuş, tandem paragliding, tandem flight, fethiye paragliding, cloudbase paragliding blog, babadağ

Tandem Yamaç Paraşütü ile Uçuş Ne Kadar Sürüyor?

Fethiye’de yamaç paraşütü uçuş süresi, hava koşullarına ve uçuş sırasında yolcunun taleplerine bağlı olarak değişir. Ancak, standart uçuşlarda genellikle 25-40 dakika arasında bir süre bekleyebilirsiniz.

Cloudbase Travel’ın Uzun Tandem Yamaç Paraşütü deneyimi ile Fethiye Ölüdeniz’deki uçuşunuzu ve mükemmel manzaradan aldığınız keyfin süresini daha uzun tutabilir ve Microlight Uçuşu gibi sıra dışı aktivitelere de katılabilirsiniz!

Fethiye Yamaç Paraşütü: Fotoğraf ve Video Çekimi Yapılıyor mu?

Deneyimli tandem pilotlarımız talep etmeniz halinde, uçuş süresince 360 ᵒ kamera ve video çekimleri ile bu tarifsiz ve muhteşem anları sizler için ölümsüzleştirecektir.

Standart bir uçuş ortalama 30-40 dakika kadar sürmekte olup; dilerseniz sadece ısınmanın en yüksek olduğu öğlen 13:00 uçuşunda hizmet vermekte olduğumuz termik uçuşu ile uçuş sürenizi 1 saate kadar uzatabilirsiniz.

Uçulan irtifanızı kalkış hattının da üzerine çıkartarak çok daha keyifli ve uzun bir uçuş deneyimine dönüştürebilirsiniz.

FETHİYE'DE YAMAÇ PARAŞÜTÜ EĞİTİMİ ALABİLİR MİYİM?

Tandem uçuş konusunda alanında uzman pilotlarımızla yapacağınız bu keyifli deneyim sonrası, yamaç paraşütü sporunu bireysel bir hobiye ya da işinize dönüştürmek isterseniz, doğru adrestesiniz.

Bu konuda bir diğer faaliyet alanımız olan Türkiye’nin en büyük yamaç paraşütü uçuş okulu Fenomen Air Sportsun eğitim takvimi hakkında hemen detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ölüdeniz / Babadağ'da Şimdi Tandem Yamaç Paraşütü Yapın!